Hakkımızda

 Emsa Teknik Adana’da kurulan, kurulduğu günden itibaren bölgesinde güvenlik güçleri ve kamuya yönelik dünya markalarının ve ürünlerinin temsilciliğini yapan bir teknoloji firmasıdır.
   Ürünlerini   ARMAS ve C – LIGHT markalarıyla müşterilerine sunan firmamız, elektrik – elektronik alanında Ar-ge, üretim, satış, satış sonrası hizmet, ithalat ve ihracat ve alt bayilik faaliyetlerini kendi bünyesinde aktif olarak yürütmektedir. Bölge  pazarına hakim olmanın yanısıra, civar ülkelerin  pazarlarında da sağlam bir yer edinmek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla kaliteli, yüksek standartlarda, uygun fiyatla ürün grubu oluşturmak için Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.
ARMAS markası  Işıklı ve Sesli İkaz Sistemleri ile Delil Sınıfı Alkol Ölçüm Cihazları nın üretimini yapan Türkiye de CE belgesine sahip , sektörde lider konumdaki firmadır.
Ayrıca Partner olarak çalışmalara devam ettiğimiz   C- Light   Markamız altında İç ve Dış Mekan Led Aydınlatma ürünlerini yüksek kaliteli , uzun ömürlü ve uygun fiyat politikamız ile müşterilerimize sunmaktayız.